• Začiatočník

  15.00 

  Program Začiatočník je založený na kombinácii viacerých pohybových špecializácii. Tréning je komplexný a využíva tréning s vlastnou váhou tela.  V tréningu sa stretneme aj so základnými cvikmi na strojoch. Začiatočník je predpríprava na ďalšie tréningové programy.

   

 • Spaľovanie tukov

  20.00 

  Spaľovanie tukov je  trendom v dnešnej modernej dobe.  Nízke percento telesného tuku je ukazovateľom dobrého zdravia a správneho fungovania tela. Čím viac podkožného tuku máte, tým ste viac náchylnejší na choroby. Ukážeme Vám cestu pomocou (E-BOOK) ako pekne zhodiť nadbytočný tuk a popritom nabrať svalovú hmotu.

 • Naberanie svalovej hmoty

  20.00 

  Cieľom programu je nadobudnúť funkčné, tvrdé a vyrysované svaly s minimálnym podielom podkožného tuku. Je výhradne určený pre naturálnych cvičencov. V programe (E-BOOK) nebude nutné striedať objemovú fázu s diétou ako to býva v kulturistike ako takej.

   

 • 3 mesačná výzva

  100.00 

  Potrebujete sa čo najskôr dostať do plážovej formy alebo kondície? Nebojte sa, nič nie je STRATENÉ! Ponúkame Vám pomocnú ruku v podobe 3 mesačnej výzvy. Nebojte sa, nejde o žiadnu extrémnu diétu a nekonečné hodiny kardia na bežeckom páse…

Napíšte a stlačte Enter pre hľadanie

Nákupný košík